בן עקביא – מדריך גלישה

בן עקביא - גר בתל אביב. מייסד ובעלים של צ'ילי בית הספר לגלישה. מדריך גלישה כבר למעלה מ-5 שנים ובנוסף מתמחה בתיקוני גלשנים ובעל סדנה לתיקונים. למדתי לגלוש בגיל 13 ומאז לא הפסקתי, גלשתי ברחבי העולם (פיליפינים, ברזיל, סרי לנקה, תאילנד ועוד). בנוסף אני גולש סנובורד וסקייטבורד. תמיד הים משך אותי בצורה בלתי רגילה, כיום אני גם סקיפר למפרשיות.

כשאתה יודע שמחר מגיע סוול אתה מתחיל להתכונן ולהתרגש כל פעם מחדש. אני מפנה את הלו"ז כמעט לחלוטין, הולך לישון מוקדם ושם שעון מעורר לחמש וחצי בשביל להיות הראשון שמגיע למים. כשאתה בפנים, זהו זה - אתה משאיר את כל הדאגות על החוף ומתרכז רק בגלישה ובים. החיפוש האין סופי אחרי הגל המושלם מחזיק אותי תמיד עוד זמן במים וכשהגל הזה מגיע ואני מצליח לתפוס אותו אני מתמלא באושר. לגלוש מבחינתי זה לחזור למקורות שלי כשהייתי ילד - חופשי ומאושר.

אם כבר החלטתם שאתם רוצים ללמוד לגלוש - מברוק, קיבלתם את ההחלטה הכי טובה בחיים שלכם. עכשיו אתם צריכים להבין שמדובר בתהליך שלעולם לא נגמר - לעולם לא תפסיקו ללמוד דברים חדשים ולשפר את היכולות המנטליות והפיזיות שלכם על הגלשן. אנחנו כאן בשביל להקנות לכם הרגלים נכונים וכלים להתפתח בעולם המופלא הזה בעצמכם.