אור ארליך גיגי – מדריכת יוגה גלישה

אור ארליך גיגי - בת 28 אבל פיטר-פנית נצחית. בתנועה מתמדת מאז שאני זוכרת את עצמי (התעמלות קרקע, ריקוד ומה שבינהם) ומעמיקה בעולם ובדרך היוגה ב-6 השנים האחרונות. מלמדת האטה יוגה קלאסית ויוגה לנשים בהיריון ולאחר הלידה. מתרגשת בכל פעם ללמוד דברים חדשים ויודעת שלעד אהיה תלמידה למשהו או של מישהו. השנה לראשונה אחרי שנים שחלמתי את זה, התחלתי ללמוד לגלוש. החיבור בין היוגה והגלישה היה בשבילי מיידי, ואת הירח דבש שלי ביליתי עם האיש שלי בסרי לנקה בחופשה מושלמת של יוגה וגלישה. אני אוהבת ומאמינה באנשים, בכוחה של כוונה וביכולת של כל אחד לחיות את חייו כפי שהוא מדמיין אותם לעצמו.

תרגול היוגה בשבילי הוא מרחב בו הזמן נעצר מלכת. מרחב לעצמי המאפשר מודעות למצב הגוף, הנשימה והתודעה. היוגה מחזקת את הגוף הפיזי, מגמישה את השרירים והמפרקים ותוך כדי תנועה ונשימה מחזקת ומגמישה גם את הנפש והמחשבה. תרגול היוגה מתחיל במזרון אבל נמצא בכל רגע ורגע בחיי היומיום, גם כשאני על הגלשן.

כמו בכל דבר חדש התמדה היא שם המשחק. אף אדם לא נולד גולש/ יוגיסט/ רקדן, גם למקצוענים ביותר היה את השיעור הראשון, וכולם נפלו ולא הצליחו לא פעם ולא פעמיים. הקסם בעיני הוא היכולת להתמיד בכל מצב ועוד יותר חשוב להנות מכל רגע בדרך.

www.or-yoga.com